Familijne gry to dobry pomysł na to, aby zakupić zabawki dla dzieci ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl. To bardzo ciekawy pomysł na prezent przy najróżniejszych okazjach. Nie tylko wtedy, kiedy chce się znaleźć dobry podarunek na urodziny, czy też na imieniny. Na Boże Narodzenie, na Dzień Dziecka, czy też nawet bez okazji – familijne gry planszowe doskonale sprawdzają się zawsze. Warto je mieć w domu, aby móc zapełnić sobie czas w różnych momentach. Wspólna zabawa na pewno wpłynie relaksująco na wszystkich członków rodziny.

Grzybobranie w Zielonym Gaju, gra familijna

Jedna z najpopularniejszych propozycji. Pewnie wiele osób dorosłych przyzna, że to właśnie od Grzybobrania zaczęło swoją znajomość z grami planszowymi. To jedna z najłatwiejszych gier, dlatego już nawet część trzylatków zabiera się za te gry. A już na pewno czteroletnie maluchy będą w stanie poradzić sobie ze zbieraniem grzybów. Teraz Grzybobranie dostępne jest w nowszej wersji. Trójwymiarowa plansza, piękna szata graficzna – wszystkim dzieciom na pewno zaświecą się oczy, jeżeli będą miały wziąć do ręki tak wyjątkową propozycję. Nie łatwo jest skupić uwagę dziecka na czymś. Jeżeli się będzie miało do czynienia z tą grą, która pochodzi od firmy Trefl, nikt nie powinien mieć z tym żadnego problemu.

Trefl, Little Planet, Na jagody, moja pierwsza gra

Kolejna gra, która polecana jest dla najmłodszych. Już trzyletnie dzieci będą w stanie poradzić sobie z jagodowym wyzwaniem. A stawka jest naprawdę apetyczna. Osoba, która pierwsza dotrze z koszykiem jagód do domu Pana Jareczka, otrzyma pyszne, świeżo upieczone jagodowe ciasto. Pozostali uczestnicy gry nie muszą się niczym przejmować. Na nich również czekają atrakcyjne nagrody pocieszenia. Oto Treflik, Treflinka, Gonduś i Mamusia. To oni są bohaterami tej niezwykłej gry planszowej. W oczy rzuca się także pięknie wykonana grafika. Żywe barwy, wyraźne ilustracje, a do tego niezwykła kostka, która zamiast tradycyjnych oczek, ma obrazki. Dzieci chętnie wybiorą się na jagody.

 

Brak komentarzy
by Alex